49134722351430|49134722384198|49134722416966|49134722449734
49134722351430|49134722384198|49134722416966|49134722449734

Women Sexy Waist Hollow Out Pearl Appliques Slim Mini Dress

Regular price £47.15
Sale price £47.15 Regular price £50.92
Unit price
Tax included.
as pic DS2148HH
Compare Ask a question

Ask a Question

* Required fields

Share
49134722351430|49134722384198|49134722416966|49134722449734

Women Sexy Waist Hollow Out Pearl Appliques Slim Mini Dress

Product description
Shipping & Return
I punuar me mjeshtëri nga leshi tweed, ky mini fustan i hollë përmban një prerje seksi të belit dhe aplikime delikate me perla. Zinxhiri i pasmë dhe hobe e rregullueshme sigurojnë një përshtatje të përsosur për çdo lloj trupi. Bëni një deklaratë chic në çdo event me këtë fustan elegant dhe të gjithanshëm.

SPECIFIKIMET

 Elasticiteti: Jo Strech

Stili i mëngëve: me një shpatull

Lloji i pëlhurës: Leshi

Lloji i modelit: lara-lara

Lloji i përshtatjes: i hollë

Silueta: A-LINE

Dekolte: V-Qafa

Dekorimi: Hollow Out

Stili: vintage

Gjatësia e fustaneve: Mbi gju, Mini

Materiali: Të ndryshme

Mosha: TË GJITHA MOSHA

Sezoni: Gjithë sezoni

Lloji i mbylljes: zinxhir

Lloji: Kamisol

Përbërja e materialit: Fibër sintetike

Vija e belit: Faktorë natyrorë

Gjatësia e mëngës (cm): Pa mëngë

Gjinia: FEMRAPërshkrimi i produktit:100% krejt i ri me etiketë.Ngjyra: ngjyrat siç tregohenMadhësia: Ka përmasat aziatike. E rregullt, (Diferenca e matjes nga 1-2 cm, ju lutemi, sigurohuni që të kontrolloni se masa e trupit tuaj përputhet vërtet me këtë grup. Të gjitha matjet janë në cm dhe ju lutemi vini re 1cm=0.39 inç)


Shipping cost is based on weight. Just add products to your cart and use the Shipping Calculator to see the shipping price.

We want you to be 100% satisfied with your purchase. Items can be returned or exchanged within 30 days of delivery.

Recently Viewed Products